Fenerbahçe'den çılgın teklif

Fenerbahçe'den çılgın teklif
16 Ekim 2015, 10:52

Fenerbahçe bir süredir peşinde olduğu yıldız oyuncu için İspanyol medyasından ciddi bir iddia geldi.

2016 yılının Haziran ayında Valencia ile sözleşmesi sona erecek olan sağ kanat oyuncusu Feghouli için Valencia'nın yıllık 2.5 milyon Euro'luk bir teklif yaptığını belirten İspanyol basını, Fenerbahçe'nin teklifinin çok daha cazip olduğunun altını çizdi.

Fenerbahçe için Osmanlılar tabirini kullanan İspanyollar, "Fenerbahçe Feghouli'ye 3 yıl için 3.5 milyon euro vermeye hazır. Bu durum Valencia'nın işini güçleştiriyor ve daha karmaşık hale geliyor. Fenerbahçe, bu fut

Fenerbahçe, Feghouli'yi transfer etmek için transfer döneminde ciddi uğraşlar vermiş ancak Valencia'nın play-off'u geçip Şampiyonlar Ligi'ne kalmasıyla bu transfer gerçekleşmemiş.

Valencıa kulübünün kendi şartlarında Feghouli'ye imza attıramaması durumunda zaten 2016 Haziran'ında sözleşmesi bitecek olan Cezayirli futbolcudan gelir etmek için ocak ayındaki ara transfer döneminde Fenerbahçe'ye satışını onaylayabileceği belirtiliyor. Kanat oyuncusu olmasına rağmen son derece teknik özelliklere sahip olan ve farklılığını sahada hissettiren Feghouli tribünlerini ayağa kaldırabilecek tarzda bir oyuncu. Hem asist hem de golcü özelliği var.

BİZE ULAŞIN