Ortak karar Denizli

Ortak karar Denizli
21 Kasım 2015, 11:25

G.Saray yönetimi hoca tercihini yaptı. Sarı-kırmızılı yönetim dün akşam 3 saatlik toplantıda teknik direktör konusunu görüştü. Başkan Dursun Özbek ve yöneticilerin çoğunluğu "Hocamız Mustafa Denizli olsun" dedi. Son anda çok büyük bir aksilik çıkmadığı takdirde, tecrübeli hoca yarın imzayı atacak

Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasının ardından başlayan teknik direktör arayışı son bulmak üzere. İlk günden itibaren listenin en başında bulunan ve ilk görüşmenin yapıldığı Mustafa Denizli'nin açıklanması artık an meselesi. Galatasaray Yönetim Kurulu'nun dün saat 17.00'de başlayıp 20.00'de sona eren toplantısında teknik direktör konusu konuşuldu. Toplantıda başkan Dursun Özbek, tercihinin Denizli olduğunu ısrarla vurgularken, üyelerin büyük bölümü de ona destek verdi. Toplantıdan "Denizli" kararı çıkarken, Özbek'in çıkışta yaptığı açıklamada tecrübeli teknik adamı övmesi dikkat çekti.

1+1 YILLIK SÖZLEŞME İMZALAYACAK
Başkan Özbek, Denizli için "Sayın Denizli ülkemizin en önemli teknik adamlarından biri. Her kulüp onu takımın başında görmek ister" ifadesini kullandı. Özbek'in bugün Denizli ile bir kez daha görüşerek kesin anlaşma sağlaması bekleniyor. G.Saray başkanının, TT Arena'da bugün oynanacak Antalyaspor maçını Mustafa Denizli ile yan yana izleyebileceği de ifade edildi. Sarı-kırmızılı ekibin, son anda önemli bir engel çıkmadığı takdirde yarın Mustafa Denizli ile 1+1 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor. Denizli'nin yapılacak transferler ve yeni oyun sistemiyle ilgili planlarının bile hazır olduğu belirtiliyor.

SAVAŞ ÇORLU

BİZE ULAŞIN