Şenol Güneş çılgına döndü

Şenol Güneş çılgına döndü
23 Kasım 2015, 10:35

Beşiktaş'ın Medicana Sivasspor'u 2-0 yendiği karşılaşmada iki takımın antrenörleri arasında gergin anlar yaşandı.

50. dakikada, Eneramo'nun pasında Beşikaş savunmasının arkasına sarkan Aatıf, kaleci Tolga ile karşı karşıya kaldı. Aatıf topa vurmakta gecikince arkadan gelen Rhodolfo yetişerek Sivassporlu oyuncunun topa düzgün vurmasını engelledi. Aatıf, Rhodolfo'nun müdahalesi sonrası yere düşmesine rağmen vuruşunu yaptı ve top auta gitti.

Bu pozisyon sonrasında başta teknik direktör Okan Buruk olmak üzere Sivasspor teknik heyeti 4. hakeme yoğun bir şekilde penaltı itirazı yaptı.

Buruk ve yardımcılarının itirazları devam ederken bu kez Şenol Güneş ve Beşiktaş teknik heyeti kulübeden dışarı çıkarak Sivassporlu meslektaşlarına tepki gösterdi. Gerginlik sırasında Güneş'in Sivassporlu bir antrenöre küfür ettiği ileri sürüldü.

GÜNEŞ: RAKİBİN ANTRENÖRÜ BANA HAKARET ETTİ
Şenol Güneş maç sonrası bu olayın sorulması üzerine, Sivasspor'un yardımcı antrenörünün kendisine hakaret ettiğini öne sürdü. Güneş, "Okan bizim kardeşimiz, öğrencimiz. Rakip takım yardımcı antrenörü bana hakaret ediyorsa söyleyecek bir şey yok" dedi.

Okan Buruk ise, saha kenarında yaşanan gerginliği görmediğini belirterek Şenol Güneş ile arasında bir gerginliğin söz konusu olamayacağını ifade etti.

BİZE ULAŞIN