Oyuncuya dayalı düzeni bitir

Oyuncuya dayalı düzeni bitir
16 Aralık 2015, 09:26

Beşiktaş'ın 9 puan gerisine düşen G.Saray'da Başkan Özbek, Mustafa Denizli'ye şu mesajı verecek: "Hocam takımdaki oyuncuya dayalı düzeni bitir! Ne gerekiyorsa yap, ister kadro dışı bırak, ister para cezası ver!.."

Galatasaray Başkanı Özbek, derbi fiyaskosunun faturasını futbolculara çıkardı

Beşiktaş'ın 9 puan gerisinde kalan Galatasaray'da yönetim suçluyu buldu: Futbolcular. Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki derbiye tam kadro gelen Galatasaray yönetimi, 2-1 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından acil toplandı. Takımdaki sorunları tespit ettiklerini öne süren bazı yöneticiler, Başkan Dursun Özbek'e Mustafa Denizli'nin çözüm bulması gerektiğini ifade ettiler. Bu yöneticilere göre sorun Florya'da oyunculara göre kurulan düzen!

YÖNETİM OLARAK ARKANDAYIZ

Toplantıda bu görüşe katılan Başkan Dursun Özbek'in önümüzdeki günlerde Denizli ile görüşeceği ve "Hocam takımdaki oyuncuya dayalı düzeni bitir! Ne gerekiyorsa yap, ister kadro dışı bırak ister para cezası ver... Biz yönetim olarak senin arkandayız" mesajını ileteceği öğrenildi. Denizli'nin ise başkanından ara transferde takıma gereken takviyeleri yapmasını isteyeceği belirtildi.

BİZE ULAŞIN