Aslan Donk

Aslan Donk
27 Aralık 2015, 09:57

G.Saray ısrarla istediği Donk transferinde mutlu sona ulaştı. Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz, "Biz Donk'u G.Saray'a verdik. İş imzaya kaldı" dedi

Galatasaray'ın ısrarla istediği Kasımpaşalı Ryan Donk transferinde mutlu sona ulaştığı resmi ağızdan doğrulandı. Kasımpaşa Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Trabzonspor maçı çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda Hollandalı stoper için Galatasaray ile anlaşmanın tamamlandığını söyledi. Öksüz, Donk'un imzasının beklendiğini belirtip; "Henüz imza noktası gerçekleşmediği için resmi bir şey söyleyemiyorum. Biz Donk'u verdik. Donk'un dışında bir başka oyuncumuz için ise, onlara dükkan kapalı diyorum, hiç boşuna gelmesinler" diye konuştu.

2018'e kadar imza atacak
Donk'un sarı-kırmızılı takıma 2018 yılına kadar imza atacağı belirtilirken, yıllık alacağı ücret ise açıklanmadı. Kasımpaşa'nın da bu transferden 1 milyon 750 bin euro alacağı ifade edildi. Hollandalı futbolcunun menajeri Winny Haatrecht, Mustafa Denizli'nin ısrarla istediği Donk'un da G.Saray'a gitmek istediğini belirtmişti.

BİZE ULAŞIN