Gözyaşı polemiği!

Gözyaşı polemiği!
04 Nisan 2016, 09:31

Vitor Pereira'dan maç sonu düzenlediği basın toplantısında Mehmet Topal ve Volkan Şen'in saha içinde yaşadığı üzüntüyü de değerlendirmesi istendi.

Pereira, şunları söyledi: "Topal'la konuştum. Önümüzdeki Torku Konya ve Galatasaray maçları çok önemli. Hiçbir şey bitmedi. Topal'ın veya Volkan Şen'in reaksiyonlarını vermemeliyiz. Türk oyuncuların duygusal taraflarını anlıyorum. Şu anda yapmamız gereken yıkılmamak ve duygusal dengeyi kaybetmemek. Panik olmamalıydık. Goller kaçabilir ama sürekli eller başın üstünde olmamalı." Perreira, Topal ve Volkan Şen'in üzüntülerini aşırı duygusallığa bağlarken taraftar ise Perreira'nınaçıklamasına sosyal medyadan tepki gösterdi.

BOĞAZIMIZDA KALMASIN
Pereira'nın Osmanlı maçı öncesi futbolcularıyla yaptığı toplantıyı ve tespitlerini SABAH, "Boğazımızda kalmasın" başlığı ile vermişti.

TEK SÖZÜM YAZIKLAR OLSUN!
Fenerbahçe taraftarının Osmanlı beraberliği sonrası takıma ağır eleştirileri vardı. sarı-lacivertliler, futbolcuların futbolunu takıma ihanet olarak yorumlarken, Beşiktaş cephesinde sevinç vardı: "Şampiyonluk hayali kurarken Osmanlı tokatı yer kalırsın."

@verbialtdudakk: Ruhunuzu Braga'da mı bıraktınız?

@fenerlikimsee: Tek sözüm size yazıklar olsun.

@go1907 : Geçen sene kaybedilen şampiyonluktan sonra aynı hatayı bu senede yapmak F.Bahçe'ye ihanettir açık ve NET!

@soykankablan: Şu oyunla Fenerbahçe şampiyonluğu zaten hak etmiyor.

@cenkkfy : Hiçbir zaman gol atacakmış garantisi veren futbol oynamıyorsun

@BesiktasRuhu Şampiyonluk hayali kurarken osmanlı tokadı yer kendine gelirsin!

BİZE ULAŞIN