Üçü de kaldı

Üçü de kaldı
27 Nisan 2016, 09:55

Sarı-lacivertliler, yıldızlarını ne yurt içinden ne de yurt dışından bir kulübe kaptırmayacak. Başkan Aziz Yıldırım, kulüple sembolleşen üç futbolcunun da sözleşmelerinin uzatılması talimatını verdi

Fenerbahçe'de kontratları sezon sonunda biten Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Caner Erkin'in kaderleri merakla beklenirken, yayılan dedikodular sarı-lacivertli taraftarları hayli tedirgin etmişti. Gökhan'ın Beşiktaş'la yakınlaştığı ileri sürülmüş, Topal'ın İspanya ya da İngiltere'ye gideceği, Caner'in ise İnter'le anlaştığı iddia edilmişti. Beşiktaş'ın Gökhan dışında Topal ve Caner'e de ilgi duyduğu yayılan dedikodular arasındaydı. Ancak Fenerbahçe, yıldızlarını kimseye kaptırmaya niyetli değil!

Olaya bizzat el koyan başkan Aziz Yıldırım, "Gökhan, Topal ve Caner, Fenerbahçe'nin sembolleridir. Üçü de kalacak" diyerek son sözü söyledi. Yıldırım'ın, bu oyuncuların sözleşmelerinin uzatılması için kurmaylarına gerekli talimatı verdiği öğrenilirken, birkaç gün içinde işin resmiyete döküleceği kaydedildi. Yönetim, Vitor Pereira'ya küfredince kadro dışı bırakılan Caner Erkin'i, masaya oturmadan önce affedecek. Pereira, "Ben kin tutmam" diyerek Caner'in affedilmesinin yolunu açmıştı..
BİZE ULAŞIN