Yakın markaj

Yakın markaj
01 Haziran 2016, 09:30

Milli Takım kampında bulunan Fenerbahçeli oyunculardan, Emre Mor’a sahip çıkmalarını isteyen sarı-lacivertli yönetim, bir yandan da Danimarka kulübü Nordsjaelland’i ikna etmeye çalışıyor

Fenerbahçe'de önce menajeriyle görüşülen, ardından bonservisinin alınması için kulübüyle temasa geçmeye hazırlanılan Emre Mor konusunda Milli Takım kampında da ciddi bir çalışma yapılıyor! 18 yaşındaki futbolcunun Karadağ maçındaki performansından önce harekete geçen sarı-lacivertli yönetim, milli oyuncularına da "Emre'ye sahip çıkın" mesajı gönderdi. Milli Takım kampında başta Mehmet Topal olmak üzere Fenerbahçeli tüm yıldızların Emre'ye kulüple ilgili bilgi verdiği belirtildi. Emre'nin de Türkiye'de Fenerbahçe forması giymeye sıcak baktığı bildirildi. Bilindiği gibi Emre'nin menajeri Fenerbahçe'ye yeşil ışık yakmıştı.

ARSENAL DE TAKİP EDİYOR
Bu transferde oyuncu tarafında tüm gelişmeler olumlu seyrederken, Emre'nin kulübüyle ilgili gelişmeler ise iç açıcı değil. F.Bahçe'nin 4 milyon Euro ile kapısını çaldığı Danimarka ekibi Nordsjaelland'in 18 yaşındaki oyuncuyu henüz elden çıkarmak istemediği, gelişimini tamamladıktan sonra yollamayı planladığı belirtiliyor. Emre'nin en ciddi talibi ise Arsenal.
BİZE ULAŞIN