: Dönmek istiyorum!

Mario Gomez: Dönmek istiyorum!
05 Ağustos 2016, 12:24

‘Pazarlık ustası’ çok sabretti ama sonunda ’i hizaya getirdi. Bonservis isteyen UEFA takibindeki Fiorentina’yı da inim inim inletiyor.

'ta düğümü çözülüyor... Daha önce 'darbe girişimi' nedeniyle Beşiktaş defterini kapattığını açıklayan Alman Panzeri, dümeni yeniden siyah-beyazlı ekibe kırdı. İşte son gelişmeler: Gomez önceki gün başkan 'ı telefonla arayarak 'dönmek istiyorum' dedi. Orman kabul ederek, 'Şartlar geçen seneki gibi' (Bonuslarla yıllık 5.5 milyon euro) diye ekledi. Gomez onay verdi ve 'Fiorentina'dan bonservisimi alın, ben hazırım' karşılığını verdi.

SATIŞINDAN YÜZDE 50 PAY
Bu yanıt üzerine Fiorentina ile temasa geçildi. Gomez'i satamayan İtalyan ekibinden, 'Geçen yıl size bedava kiraladık. Ancak sözleşmesi seneye bitiyor. Bir miktar bonservis ödeyin, bonservisini verelim' cevabı geldi. Orman bu teklife, 'Gomez ücretinde indirim yapsın, o miktarı size ödeyelim. Eğer yapmazsa yine geçen yılki şartlarda alalım, başka bir takıma satışı halinde size yüzde 50 pay verelim' karşı önerisini getirdi. Sızan bilgilere göre UEFA'nın Finansal Fair Play takibinde olan Fiorentina, Beşiktaş'ın son önerisini kabul edecek.

SPORTiNG HALA ISRARLI
Portekiz'in Record gazetesi, 'un da Mario Gomez için Fiorentina ile görüştüğünü yazdı. Gomez'in menajeri Ferber, "Portekiz futbolu her zaman ilgi çekici ve saygın olmuştur" açıklamasını yaptı.

Fotomaç

BİZE ULAŞIN