Q7’nin final hayali

Q7’nin final hayali
10 Eylül 2016, 12:52

Ricardo Quaresma, “Hayallerimi yüksek tutmayı seviyorum. Bu nedenle Beşiktaş formasıyla Şampiyonlar Ligi’nde bir yarı final veya final oynamak istiyorum” dedi

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Papa Francisco ile arasında geçen sohbeti Radio Rennasança'ya anlattı. Papa'nın geceliği ile ilgili esprili bir açıklamada bulunan Q7, ardından Beşiktaş ile ilgili sorulan soruya da şöyle cevap verdi: "Ne yapacağız... Tabii ki İstanbul'a döneceğim. Önümüzdeki ilk maçı kazanacağım. Sonra sırasıyla hepsini. Arada tabii ki Benfica'ya da yeneceğim. Türkiye Ligi'ni kazanmak sanırım bu sene geçen seneden daha kolay olacak ama benim hayalim Şampiyonlar Ligi'nde bir yarı final veya final. Portekiz'le Avrupa şampiyonu olacağız dediğimde de, insanlar bana aşağılar gözlerle bakmıştı... Ama ben hayallerimi yüksek tutmayı seviyorum."

3D FiGÜRÜ HEDiYE ETTiLER
Quaresma'ya kendisinin 3D figürü hediye edildi. Kartal Yuvası lisansiyerlerinden Elyadora's firması tarafından hazırlanan figürler, Vodafone Arena ve Beşiktaş Cadde Kartal Yuvası mağazalarından ve www.kartalyuvasi. com.tr adresinden satın alınabiliyor.

.

BİZE ULAŞIN