Dünyanın En Ünlü Dijital Pazarlama Uzmanları SEOzone 2015’te

Dünyanın En Ünlü Dijital Pazarlama Uzmanları SEOzone 2015’te
25 Kasım 2015, 15:06

SEOzeo tarafından 27 ile 29 Kasım 2015 tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de düzenlenecek SEOzone 2015’te dünyanın en ünlü dijital pazarlama uzmanları bir araya geliyor. Üç gün sürecek olan etkinliğin son günü olan 29 Kasım Pazar ise alanında sektör lideri danışmanlar tarafından workshoplar düzenlenecek.

Gün Boyunca Kesintisiz Workshop Fırsatı

29 Kasım Pazar günü iki ayrı salonda saat 11.00'de eş zamanlı olarak başlayacak olan workshoplarda dünyanın ileri gelen dijital pazarlama uzmanları SEO ve içerik pazarlama üzerine eğitimler verecekler. İşte bu uzmanlardan bazıları; SEO başarı ölçümlemesinde önemli çözümler üreten SEOmonitor kurucusu Cosmin Negrescu, SEO çalışmalarında etkili ölçümlenme sırlarına değinecek. CognitiveSEO ve BrandMentions'ın kurucusu Razvan Gavrilas, rakipleri daha iyi tanıma ve takip etme konusunda bir sunum yapacak. Adriyatik'in en ünlü dijital performans ajanslarından biri olan Red Orbit'in kurucusu Andraž Štalec dijital pazarlama stratejileri üzerine tecrübelerini paylaşacak. SEMrush müşteri departmanı yöneticisi Elizaveta Lavrienko ise hedef kitlelere göre web site analizinden bahsedecek. Birçok uluslararası markanın SEO danışmanlığını yürüten Alec Bertram, İngilizce dışı pazarlardaki anahtar kelime analizi üzerine yoğunlaşacak.

Simültane çeviri hizmeti de sağlanacak olan SEOzone 2015'te SEO ve içerik pazarlaması hakkında pek çok bilgi edinilecek. SEOzone 2015 etkinlik biletleri, seozeo.com.tr adresinde SEOzone giriş bileti, SEOzone - Contentzone biletleri, SEOzone - Contentzone - Workshop biletleri şeklinde üç ayrı alternatifle sunuluyor.
BİZE ULAŞIN