SEOzone 2015 Ünlü İsimleri Ağırlayacak

SEOzone 2015 Ünlü İsimleri Ağırlayacak
25 Kasım 2015, 15:14

SEOzeo tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan SEOzone 2015, 27 ile 29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de gerçekleşecek. Dünyanın en ünlü dijital pazarlama eğitmenlerinin katılacağı etkinliğin son gününde alanında uzman isimler tarafından workshoplar düzenlenecek.

Dünyaca Ünlü İsimlerle Eşsiz Bir Workshop Deneyimi

SEOzone 2015 etkinliğinin son günü daha çok aksiyon ve uygulamaya dayalı olarak düzenlenecek etkinlikte dünyanın en önemli dijital pazarlama uzmanları yer alacak. SEO üzerine eğitim verecek olan uzmanlardan bazı isimler şöyle sıralanıyor;
DeepCrawl'un EMEA Pazar sorumlusu Tristian Pirouz, Google arama motorunda istenen sonucu almak için doğru stratejileri kullanmaktan bahsedecek. Searchmetrics'in dijital strateji uzmanı Shyam Dattani, detaylı rakip analizleri ile pazarı tanımaktan bahsedecek. CognitiveSEO ve BrandMention'ın kurucusu olan Razvan Gavrilas, 2016 yılında rakipleri daha yakından takip edebilmek için neler yapılır konusunda deneyimlerini sunacak. Sektörün en ünlü isimleri arasında bulunan Alexandra Tachalova, SEO araçlarıyla rekabeti ölçünce çıkan sonuçlardan bahsedecek. SEMrush müşteri departman yöneticisi Elizaveta Lavrienko, rakip analizi ve etkin pazar ölçümlemesi ile ilgili bir sunum yapacak.

Doğu Avrupa'nın en büyük dijital pazarlama konferansı niteliğinde olan SEOzone 2015 etkinliği boyunca simultane çeviri hizmeti sağlanacak. SEOzone 2015 etkinlik biletleri; SEOzone giriş bileti, SEOzone – Contentzone bileti, SEOzone – Contentzone – Workshoplar bileti şeklinde üç ayrı alternatifle seozeo.com.tr adresinde sunuluyor.

BİZE ULAŞIN