SEOzone 2015’te Dünyaca Ünlü İsimler Var

SEOzone 2015’te Dünyaca Ünlü İsimler Var
25 Kasım 2015, 15:18

Bu yıl SEOzeo tarafından üçüncüsü düzenlenecek olan SEOzone 2015’te dünyanın en ünlü dijital pazarlama uzmanları bir araya geliyor. Şişli Marriott Hotel’de gerçekleşecek olan etkinliğin son günü olan 29 Kasım Pazar, dijital pazarlama eğitmenleri eşliğinde workshoplar yapılacak.

Benzersiz Bir Workshop Deneyimi SEOzone 2015'te

Etkinliğin son günü düzenlenecek olan workshoplarda dünyanın en ünlü isimleri SEO ve içerik pazarlama odaklı sunumlarda bulunacak. Sonuca götüren aksiyon odaklı bu çalışmalara katılacak olan isimler şöyle; SEO başarı ölçümlenmesine çözümler getiren SEOmonitor'un kurucusu Cosmin Negrescu, SEO çalışmalarındaki etkili ölçümleme yöntemlerinden bahsedecek. Sektörün en bilinen isimlerinden Alexandra Tachalova, SEO araçlar ile rekabeti ölçerek harika sonuçlar yaratmak hakkında bir eğitim verecek. İtalya'daki SEO komünitesinin en önemli isimleri arasında bulunan Andrea Pernici, webde performans yönetimi ile SEO dünyasındaki performans hakkında sunum yapacak. Londra'nın Allotment şirketinde çalışan ve uluslararası markaların SEO danışmanlığını yürüten Alec Bertram, hem bu konudaki tecrübelerini aktaracak hem de İngilizce dışındaki pazarlarda anahtar kelime analizi yapma hakkında bilgilendirecek.

İçerik pazarlaması ve SEO hakkında bütün bilgilerini aktaracak olan dünyaca ünlü markalarla çalışmış lider ve danışmanların bir araya geldiği SEOzone 2015 etkinliği sırasında simultane çeviri hizmeti de sağlanacak. SEOZEO tarafından gerçekleştirilen etkinliğin biletlerine; SEOzone giriş bileti, SEOzone – Contentzone biletleri, SEOzone – Contentzone – Workshop biletleri şeklinde seozeo.com.tr adresinden üç farklı alternatifle ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN