Kocasını öldüren Çilem'in tişörtündeki ilginç mesaj

Kocasını öldüren Çilem'in tişörtündeki ilginç mesaj
10 Temmuz 2015, 12:11

Adana'da eşini tabancayla öldüren 'un İngilizce yazılı "Sevgili mazi, verdiğin tüm dersler için teşekkürler" yazılı tişört giymesi dikkatlerden kaçmadı.

Edinilen bilgiye göre, 8 Temmuz 2015 günü saat 16.30 sıralarında Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana gelen olayda (28) 2.5 yıl önce evlendiği ve bir kızının babası Hasan Karabulut'u öldürdükten sonra teslim olmuştu.

Çilem Karabulut polise ifade verdikten sonra adliyeye sevk edildi. Karabulut'un üzerindeki İngilizce yazılı "Sevgili mazi, verdiğin tüm dersler için teşekkürler" yazılı tişört dikkatlerden kaçmadı.

Karabulut adliyeye götürülmeden önce sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıp birimine getirildi. Karabulut burada basın mensuplarının "Kocanı neden öldürdün?" sorusu karşısında işlem tamam anlamına gelen iki elinin baş parmaklarını kaldırarak tepki gösterdi. Daha sonra ise "Namusum için öldürdüm" diyen Karabulut, "Hep kadınlar ölmesin, biraz da erkekler ölsün" dedi. Çilem Karabulut, kan örneği alındıktan sonra adliyeye götürüldü.

BİZE ULAŞIN