Kokoreç kralına sürpriz vâris

Kokoreç kralına sürpriz vâris
25 Şubat 2016, 10:34

Şampiyon Kokoreç'in ortaklarından Necati Tokgöz'ün 3 yıl birliktelik yaşadığı öne sürülen Rus Natalya Kolpakova'dan bir oğlu olduğu DNA testiyle kesinleşti

İstanbul Beyoğlu Balıkpazarı'nda 54 yıl önce küçük bir işletme olarak faaliyetine başlayan ve bugün tam 48 şubesi olan "Şampiyon Kokoreç"in ortağı 60 yaşındaki Necati Tokgöz'ün, 2009'da Bursa'da tanıştığı Rus Natalya Kolpakova'dan bir oğlu olduğu mahkeme kararıyla kesinleşti. Kolpakova ile 3 yıl birliktelik yaşadığı iddia edilen Necati Tokgöz, çocuğunu tanımak istememiş ve kütüğüne geçirmemişti.

BABALIK DAVASI AÇMIŞTI

Kolpakova da avukatı Korkut Tonguç Tüfekçi aracılığıyla, 1 Temmuz 2011 doğumlu oğlu Albert Kolpakova'nın nesebinin belirlenmesi için Tokgöz'e babalık davası açmıştı. Tokgöz'ün cevap vermediği dava kapsamında istenen DNA testi tamamlanınca gerçek ortaya çıktı. 5 yaşındaki Albert Kolpakova'nın davalı Necati Tokgöz'ün oğlu olduğu anlaşıldı. İstanbul Aile Mahkemesi, 16 Şubat 2016 günü gerekçeli kararını açıkladı. Natalya Kolpakova'nın açtığı davayı kabul eden İstanbul Aile Mahkemesi, Necati Tokgöz'ün Alper Kolpakova'nın babası olduğuna karar verdi.

BİZE ULAŞIN