Polis eşinin esrarengiz ölümü

Polis eşinin esrarengiz ölümü
16 Mayıs 2016, 10:41

Polis eşi Sevim Karanlık’a, Bolu D-100 Karayolu’nda bir kamyon çarpıp kaçtı. Karanlık hayatını kaybederken şoför Ankara’da yakalandı. Talihsiz kadının o saatte neden karayolunda olduğu ise araştırılıyor

Burdur'da yaşayan ve eşi polis olan 44 yaşındaki Sevim Karanlık, birkaç gün önce Kocaeli'ndeki akrabalarını ziyaret edeceğini söyleyerek evden ayrıldı. Kocaeli'ne gelen Sevim Karanlık, buradaki ziyareti tamamladıktan sonra, eşine Ankara'daki akrabalarını ziyaret edeceğini söyledi. Ancak Karanlık'ın önceki gün saat 22.30 sıralarında Bolu'nun Yeniçağa ilçesi yakınlarından geçen D-100 Karayolu'nda cesedi bulundu. Bir kadının araçtan atıldığı ihbarı üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri yaklaşık 10 metre sürüklenen ve başı bariyerlere çarpan Sevim Karanlık'ın parçalanmış cesedini buldu.


EŞYALARI UÇURUMDAN ÇIKTI
Çevrede inceleme yapan jandarma ekipleri, Karanlık'ın çantasını ve özel eşyalarını da uçurumda buldu. MOBESE kayıtlarını inceleyen ekipler talihsiz kadının yola atılmadığını, Kahramanmaraş plakalı bir kamyonun kadına çarpıp kaçtığını tespit etti. Kamyon Ankara'da durduruldu ve adı açıklanmayan şoför gözaltına alındı. Jandarma kadının Burdur'daki polis kocasına telefonla ulaşıp bilgi verdi. Karanlık'ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

BİZE ULAŞIN