50 metreden uçan otomobilden yara almadan çıktı

50 metreden uçan otomobilden yara almadan çıktı
11 Temmuz 2016, 10:57

Zonguldak'ta 50 metreden fındık bahçesine uçan otomobilin sürücüsü, kazadan burnu bile kanamadan kurtuldu.

Kaza sabah saatlerinde Rat Mahallesi Güntepe Sokak üzerinde meydana gelen olayda, E.T. idaresindeki 67 DH 251 plakalı otomobil kontrolden çıktı. 50 metreden fındık bahçesine uçan otomobil iki ağacın arasına takılarak durabildi.

BURNU BİLE KANAMADI

Olay yerine gelen polis ekipleri otomobilin bulunduğu yere çıkarak içerisinde yaralı olup olmadığını kontrol ederken sürücü E.T.'yi aracın yukarısında oturur vaziyette buldu. Şoka girdiği iddia edilen sürücü polis ekipleri ile birlikte otomobilin yanına gelerek cüzdanını almak istedi.

POLİSLERE ÇATTI

Otomobilini tekmeleyen sürücü E.T., araçtan kendi imkanlarıyla çıktığını ve durumunun iyi olduğunu söyledi. Polis ekipleri sürücüye olası iç yaralanmaya karşı hastaneye gitmeyi teklif etti.

Ancak sürücü ısrarla durumunun iyi olduğunu söyledi. Kendisine yardımcı olmak isteyen polislere "Bekle, mesain ne? Beklemeyecek misin?" diye tepki gösterdi. Bunun üzerine bir polis memuru, "Geçmiş olsun diyoruz. Ambulans talebin var mı diyoruz. İnsan gibi soruyoruz" dedi.

YAKINLARI GENCİ, TOKAT ATARAK SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTIRDI

Araya giren yakınları ise şokta olduğunu söyledikleri gence tokat atarak sakinleştirmeye çalıştı. Tepki gösteren genç sürücü,yakınları tarafından kaza yerinden uzaklaştırıldı. Aracın üzerine kayıtlı olduğu annesi ise talepte bulunmadıklarına dair tutanağı imzaladı. Kazaya ilişkin tutanak tutan ekipler daha sonra olay yerinden ayrıldı.

BİZE ULAŞIN