;

Emine Erdoğan'dan şehit ailesine ziyaret

Emine Erdoğan'dan şehit ailesine ziyaret
27 Temmuz 2016, 11:49

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, darbe girişimi sırasında şehit olan Komiser Zeynep Sağır'ın ailesini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 15 Temmuz tarihindeki darbe girişimi sırasında, Gölbaşı Özel Harekat Merkezine yapılan bombalı saldırıda şehit olan Komiser Zeynep Sağır'ın ailesine başsağlığı ziyaretinde bulundu.

"BU ÖRGÜRÜN HAİN GİRİŞİMİNİ MİLLETİMİZ ASLA UNUTMAYACAK"

İki çocuk annesi olan şehit Sağır'ın eşine, çocuklarına ve akrabalarına sabır dileyen Emine Erdoğan, "Kendi ülkesine ve milletine bomba yağdıracak kadar gözü dönmüş bu örgütün hain girişimini milletimiz asla unutmayacak." ifadesini kullandı. Milletin gösterdiği cesaret ve dirayet sayesinde bir istiklal mücadelesi verildiğini belirten Emine Erdoğan, "Bu mücadele meydanlarda hala devam ediyor. Allah bu güzel millete bir daha böyle günler yaşatmasın." temennisinde bulundu.

"ŞEHİDİMİZ BU MÜCADELENİN KADIN KAHRAMANLARINDAN BİRİSİDİR"

Erdoğan, Sağır ailesinin evinden ayrılırken, "Şehidimiz, bu milli mücadelenin kadın kahramanlarından birisidir." ifadesini kullanarak, şehit Zeynep Sağır ile diğer şehit olanlara da Allah'tan rahmet diledi.


FOTOĞRAF: Komiser Zeynep Sağır

BİZE ULAŞIN