Kırgın Çiçekler 56. bölümde neler olacak? Kader, kaybolan kardeşini bulabilecek mi? Kırgın Çiçekler 56. bölüm fragmanı...

Kırgın Çiçekler 56. bölümde neler olacak? Kader, kaybolan kardeşini bulabilecek mi? Kırgın Çiçekler 56. bölüm fragmanı...
24 Ekim 2016, 11:28

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler de 56. bölümde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor. Kardeşini kaybeden Kader kardeşini bulabilecek mi? Kendisi gibi yetimhanede büyüyen kader arkadaşlarıyla sokak sokak kardeşini arıyor. Kader arkadaşlarıyla birlikte kardeşini bulabilecek mi?

ATV'nin çok tutulan dizilerinden olan Kırgın Çiçekleri izleyenleri sürprizlerle dolu bir bölüm bekliyor. Kardeşini kaybeden Kader onu bulmak için elinden geleni yapıcaktır. Arkadaşları ile birlikte sokak sokak kardeşini aramaya dökülen Kader kardeşini bulabilecek mi? Hepsinin cevabı bu akşam ATV ekranlarında olacak.

Geçen bölümde neler olmuştu!

Eylül, Cemre'yi okulda bulamayınca Songül ve Kader'e haber verir. Kızlar her yerde Cemre'yi aramaya başlar. Panik halindeki Defne polisi arar. Banu bebeğinden kurtulmanın yollarını aramaktadır. Meral hastaneden taburcu olup yurda döner. Nazan şüphelenince Defne gerçeği itiraf eder. Nazan, Defne'yi yurt dışına kaçırmaya karar verir. Polis her yerde Defne'yi aramaktadır. Kızlar Cemre'nin başına gelenlerin sıkıntısını yaşarken Kemal'in serbest kalmasıyla şok olurlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 56. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLA!

BİZE ULAŞIN