dizisinin nin geçirdi!

Diriliş Ertuğrul dizisinin Candaroğulları Beyliğinin Candar Beyi kalp krizi geçirdi!
25 Ekim 2016, 15:26

Trt1'in Her Çarşamba reyting rekorları kıran dizisi '' dizisine bu sezon dahil olan ve nin karakterini canlandıracak olan Usta oyuncu 'ın geçirdiği öğrenildi.

Trt1'in Her Çarşamba reyting rekorları kıran dizisi '' dizisine 3. sezon dahil olan ve nin karakterini canlandıracak olan Usta oyuncu 'ın geçirdiği öğrenildi.

22 Ekim Cumartesi akşamı evinde geçirmiş olduğu kalp krizi nedeni ile Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Geçirmiş olduğu operasyondan sonra yoğun bakıma alındığı öğrenilen Erden Alkan'ın sağlık durumunu doktorlar kontrol ediyor.

Erden Alkan'ın bu sezon diziye devam edip etmeyeceği bilinmiyor.

ERDEN ALKAN KİMDİR?

Erden Alkan, 12 Şubat 1941 tarihinde Giresun'da dünyaya geldi. Lise eğitimini Vefa Lisesi'nde tamamladıktan sonra Viyana'daki Max Reinhardt Tiyatro Okulu'na giden Erden Alkan kariyerine 1970 yılında Ölüm Emri adlı yapım ile başlamıştır. En son Fetih 1453 filminde ekranlara gelen Erden Alkan şimdi ise Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunda ''Candaroğulları Beyliğinin Candar Beyi'' karakteri ile TRT 1 ekranları aracılığıyla sevenleri karşısına çıkması bekleniyor.

BİZE ULAŞIN